Ender 3 Pro Power Supply (SMPS) LRS-350-24
Out Of Stock
Check Delivery & Services
Estimated delivery time      4-5 business days
Free shipping on All orders
Guarantee Safe Checkout:
  • card
  • card
  • This product is part of the LRS-350 family of products
  • AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 14.6A 350.4W 9-Pin :